Niszczarka DAHLE PaperSAFE 60
![]() |
|
| Cena: | 202,95 zł |
| 165,00 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Przeznaczenie: | Niszczarki osobiste |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
25.00 zł (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Niszczarka DAHLE PaperSAFE 60
Oszczędzająca przestrzeń niszczarka do małego i domowego biura
- Kompaktowa niszczarka dokumentów do domu i małego biura
- nie wymaga olejowania ani konserwacji
- Praktyczna funkcja automatyczny start-stop dla szybkiej gotowości i bezpiecznego użycia
- Wygodny otwór wrzutowy i funkcja rewers dla ręcznej kontroli
- 2 lata gwarancji na sprawność działania produktu przy prawidłowej obsłudze
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Zdejmowany element górny
- Wymiary (wys. x szer. x gł.): 320 x 315 x 161 mm
| Nazwa produktu | 60 |
| Waga netto | 1.65 kg |
| Szerokość otworu | 220 mm |
| Wydajność w arkuszach A4 80 g/m²* | 0 - 6 kartek |
| Cięcie w mm | 6 x mm |
| Stopnie ochrony | P-2/T-2/E-2 |
| Wielkość pojemnika na ścinki | 11 l |
| db (A) przy pracy jałowej | 70 dB(A) |
| Zasilanie | 230 V |
| Prędkość | 6 m/min |
| Moc urządzenia | 130 W |
Podmiot odpowiedzialny
| Novus Dahle GmbH Breslauer Straße 34-38 49808 Lingen Germany info@novus-dahle.com www.novus-dahle.com |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech










