Laminator biurowy Opus AutoLAM A3
| Cena: | 1 148,00 zł |
| 933,33 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie

Laminator biurowy Opus AutoLAM A3
Laminator biurowy do formatu A3. Pracuje w technologii ogrzewanych wałków, nie wymaga użycia nośnika papierowego lub foliowego. Tryb automatyczny “Auto Sense” wykrywa grubość folii i informuje użytkownika o ewentualnych błędach. W trybie ręcznym mamy do dyspozycji sześć zaprogramowanych trybów laminacji (dla folii: 75 µm, 100 µm, 125 µm, 150 µm, 175 µm oraz 250 µm).
| Maksymalny format laminacji: | A3 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość laminacji: | 1500 mm/min |
| Maksymalna grubość folii: | 250 µm |
| Maksymalna grubość dokumentu wraz z folią: | 0,6 mm |
| Czas nagrzewania: | 1 min |
| Zakres temperatur: | od b.d. do b.d. |
| Ilość prędkości: | 6 |
| Ilość wałków: | 6 |
| Rodzaj wałków: | nieamortyzowane |
| System grzewczy: | gorące wałki |
| Moc: | 1700 W |
| Pozostałe parametry: | |
| Laminacja na zimno: | Tak |
| Sygnały dźwiękowe: | Tak |
| Sygnały świetlne: | Tak |
| Urządzenie sterowane mikroprocesorem: | Tak |
| Tryb "Standby": | Tak |
| Rewers: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 6,7 kg |
| • waga brutto: | 7,7 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 127 mm |
| • szerokość: | 480 mm |
| • głębokość: | 203 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Nie |
| Gwarancja na mechanizm: | 2 lata | Ilość w opakowaniu: | 1 szt |
| Format: | A4 | Grubość (mikrony): | 80-125 |
| Laminacja na zimno: | tak | Laminacja na gorąco: | tak |
| Regulator doboru temperatury: | tak | Szerokość laminacji: | 230 |
| Prędkość laminacji (mm/min): | 300 | Wymiary: | 358x148x66 mm |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









