Bindownica do grzbietu spiralnego - OPUS Coil Bono
| Cena: | 721,00 zł |
| 586,18 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Bindownica OPUS Coil Bono
Niewielkich rozmiarów ręczna bindownica spiralowa polecana do użytku biurowego. Wyposażona w ergonomiczną dźwignię do dziurkowania oraz ogranicznik formatu.
- format: A4
- dziurkuje do 12 kartek*
- max ilość oprawianych kartek: zgodnie z rozmiarem grzbietu
- miarka maksymalnej ilości dziurkowanych kartek
- wskaźnik do pomiaru grubości grzbietu
- ogranicznik formatu
- metalowy korpus i podstawa
- ciężar netto:4,6 kg
- wymiary (SxGxW): 405x290x165 mm
*80g/m2
W wyposażeniu szczypce do zaginania końcówek spirali.
| Maksymalny format: | A4 |
|---|---|
| Rodzaj oprawianego grzbietu: | spiralny |
| Oprawianie: | |
| Maksymalna ilość oprawianych kartek*: | |
| Grzbiet plastikowy: | 160 (grzbiet spiralny 20 mm) |
| Dziurkowanie: | |
| Rodzaj grzbietu: | spiralny |
| Maksymalna ilość dziurkowanych kartek*: | 12 |
| Pozostałe parametry: | |
| Rodzaj pracy: | ręczny |
| Metalowa obudowa: | Tak |
| Ogranicznik formatu: | Tak |
| Pomiar grubości grzbietu: | Tak |
| Regulacja marginesu: | Nie |
| Regulacja głębokości perforacji: | Nie |
| Waga: | |
| • waga netto: | 4,6 kg |
| • waga brutto: | 5,1 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 405 mm |
| • szerokość: | 290 mm |
| • głębokość: | 165 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 70 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









