Niszczarka HSM Securio AF 350, P4, 4,5x30
| Cena: | 3 387,00 zł |
| 2 753,66 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Przeznaczenie: | Niszczarki do papieru - średnie biuro |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Niszczarka HSM Securio AF 350, P4, 4,5x30
Niszczarki dokumentów HSM SECURIO AF350 z automatycznym podajnikiem papieru
Łatwy i wygodny sposób na niszczenie danych w miejscu pracy. Niszczarka dokumentów z automatycznym podawaniem papieru i możliwością niszczenia dokumentów bez nadzoru dzięki blokadzie zabezpieczającej włożone stosy papieru przed nieupoważnionym dostępem. Automatyczny podajnik, blokada dostępu, oraz wysoka wydajność niszczenia do 350 arkuszy papieru z jednoczesną możliwością niszczenia pojedynczych kartek zapewnia maksymalną oszczędność czasu użytkownika.
Hartowane indukcyjnie wałki tnące z litej stali rozdrabniają też zszywki i spinacze biurowe oraz zapewniają długotrwałą eksploatację.
Funkcja Lock-and-Go chroni stosy papieru włożone do podajnika automatycznego podawania przed nieupoważnionym dostępem.
Pojemnik na ścinki można z łatwością wyjąć i opróżnić.
Mocny silnik gwarantuje wysoką wydajność cięcia i niezawodną ciągłą pracę.
Niszczarka dokumentów z automatycznym podawaniem papieru jest wyposażona w specjalne wałki do pobierania i transportu z Technologią Nanogrip, dzięki czemu bezpiecznie i pewnie pobiera kolejne arkusze ze stosu papieru.
Niszczenie równoległe: w trakcie automatycznego podawania stosu papieru można jednocześnie podawać arkusze papieru ręcznie.
Automatyczne wycofanie w przypadku zacięcia papieru redukuje zatory papieru i zapewnia wysoką wydajność.
Obsługa jest bardzo prosta: urządzenie uruchamia się automatycznie po podaniu papieru i wyłącza się automatycznie po zakończeniu niszczenia.
| Numer zamówienia: | 2113111 |
| EAN: | 4026631076548 |
| Rodzaj cięcia: | cięcie na ścinki |
| Rozmiar cięcia: | 4,5 x 30 mm |
| poziomy zabezpieczeń (DIN 66399): | E-3|F-1|O-3|P-4|T-4 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 80g/m²: | 12 - 14 |
| Autopodajnik w arkuszach: | 350 |
| Pobór mocy silnika: | 610 W |
| Napięcie / częstotliwość: | 220-240 V / 50 Hz |
| Szerokość otworu wlotowego: | 240 mm |
| Pojemność kosza: | 35 l |
| Objętość w arkuszach (80 g): | 415 |
| Poziom hałasu (praca jałowa): | ca. 56 dB(A) |
| Szerokość x głębokość x wysokość maszyny: | 395 x 435 x 837 mm |
| Waga maszyny: | 19,08 kg |
| Niszczone materiały: | Papier, Zszywki i spinacze do papieru, Karta kredytowa, CD/DVD |
Podmiot odpowiedzialny za produkt w Polsce
HSM Polska Sp. z o.o.
NIP: 1080002503
ul. Emaliowa 28, 02-295 Warszawa, Polska
email: handlowy@hsm.eu
Producenti podmiot odpowiedzialny za produkt w UE
HSM GmbH + Co. KG
Austraße 1-9 88699 Frickingen, Niemcy
email: info@hsm.eu
| Gwarancja na mechanizm: | 3 lata | Gwarancja na noże tnące: | Dożywotnia |
Podobne produkty
Niszczarka HSM Securio B35, ścinek 0,78x11 mm z systemem automatycznego oliwienia

10 848,00 zł
8 819,51 zł netto

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech












