Bindownica do grzbietu spiralnego - OPUS Coil Jumbo
| Cena: | 2 264,00 zł |
| 1 840,65 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Nowoczesna i profesjonalna bindownica przeznaczona do oprawy dokumentów grzbietem spiralnym. Solidna metalowa obudowa sprawia, że urządzenie jest bardzo wytrzymałe. Wyposażona w silnik elektryczny, który pozwala na bardzo łatwe wkręcenie grzbietu za pomocą obrotowej rolki. Dodatkowym atutem na pewno jest regulacja marginesu, ogranicznik formatu, wyłączane noże oraz duży pojemnik na ścinki.
| Maksymalny format: | A4 |
|---|---|
| Rodzaj oprawianego grzbietu: | spiralny |
| Oprawianie: | |
| Maksymalna ilość oprawianych kartek* dla: | |
| Grzbiet plastikowy: | 160 (grzbiet spiralny 20 mm) |
| Dziurkowanie: | |
| Rodzaj grzbietu: | spiralny |
| Maksymalna ilość dziurkowanych kartek*: | 25 |
| Ilość wyłączalnych noży: | 6 |
| Pozostałe parametry: | |
| Rodzaj pracy: | ręczny |
| Metalowa obudowa: | Tak |
| Ogranicznik formatu: | Tak |
| Pomiar grubości grzbietu: | Nie |
| Regulacja marginesu: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 14,7 kg |
| • waga brutto: | 17,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 485 mm |
| • szerokość: | 420 mm |
| • głębokość: | 400 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |
Podobne produkty
Bindownica wielofunkcyjna GBC MB20 MultiBind Heavy Duty do oprawy grzebieniowej i drutowej, binduje do 270 kartek A4

2 450,00 zł
1 991,87 zł netto

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech








