Profesjonalny laminator rolowy - OPUS rolLAM 720 Super ze stojakiem
| Cena: | 17 475,00 zł |
| 14 207,32 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Profesjonalny laminator rolowy przeznaczony do laminacji o szerokości aż do 720 mm. Wyposażony w nowoczesny panel sterowania z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym umożliwiającym programowanie indywidualnych ustawień laminacji. Posiada tzw. „gorące wałki” (metalowy oraz pokryty silikonem) z udoskonaloną jakością i szybkością laminacji oraz praktyczną obcinarkę krążkową służącą do obcinania laminatu do formatu. W tylnej części urządzenia znajdziemy poręczny perforator. Dodatkowo dzięki zastosowaniu czujników podczerwieni zapewniamy dokładniejszą stabilizację temperatury wałków.
• maksymalna szerokość folii laminacyjnej: 680 mm
• chromowany górny wałek grzewczy
• silikonowy dolny wałek grzewczy
• całkowita ilość wałków: 4
• dwa niezależne czujniki temperatury na podczerwień
• niezależna regulacja temperatury w zakresie 0-150°C dla każdego z wałków (krok co 1°C)
• zabezpieczenie przed spadkiem temperatury
• wentylator chłodzący
• funkcja automatycznego wyłączenia
• funkcja pamięci
• wyłącznik bezpieczeństwa
• laminacja obustronna
• docinanie foli
• perforator
• czas nagrzewania dla trybu gotowości (85°C): 8-9 minut
• maksymalna grubość laminacji (materiał + folia): do 9 mm
Stojak w zestawie.
| Maksymalna szerokość laminacji: | 720 mm |
|---|---|
| Maksymalna prędkość laminacji: | 4000 mm/min |
| Maksymalna grubość folii: | 250 µm |
| Moc: | 1550 W |
| Laminacja na gorąco: | Tak |
| Laminacja na zimno: | Tak |
| Urządzenie sterowane mikroprocesorem: | Tak |
| Rewers: | Tak |
| Pozostałe parametry laminatora: | system gorących wałków, precyzyjny układ regulacji docisku wałków, system redukowania marszczenia folii, przezroczysta osłona bezpieczeństwa, niezawodny system chłodzenia, funkcja STAND-BY, dwa niezależne czujniki temperatury na podczerwień, niezależna regulacja temperatury w zakresie 0-150°C dla każdego z wałków (krok co 1°C) |
| Waga: | |
| • waga netto: | 97 kg |
| • waga brutto: | 105 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 1000 mm |
| • szerokość: | 1050 mm |
| • głębokość: | 555 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Nie |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









