Laminator biurowy Opus AutoLAM A3 Instant
| Cena: | 1 148,00 zł |
| 933,33 zł netto | |
| Dostępność: | Produkt wycofany |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
AutoLAM A3 Instant – SKUTECZNA OCHRONA DOKUMENTÓW
Laminowanie to świetny sposób na zabezpieczanie dokumentów przed kurzem, plamami i wszelkimi uszkodzeniami, jakie mogłyby zaszkodzić dokumentacji na skutek transportu, nieodpowiedniego przechowywania, codziennego użytkowania czy po prostu upływu czasu. To również perfekcyjna ochrona wyglądu papieru – zalaminowanie arkusza zapobiega jego gnieceniu czy żółknięciu, a także pozwala szybko usunąć z folii wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki laminatorowi AutoLAM A3 Instant będziesz mógł cieszyć się estetyką i bezpieczeństwem swoich dokumentów!
PROSTY W OBSŁUDZE LAMINATOR
AutoLAM A3 Instant to funkcjonalny, prosty i wygodny w obsłudze laminator, który pozwoli Ci szybko zalaminować i zabezpieczyć przed zniszczeniami dokumenty o maksymalnym formacie A3. Urządzenie pracuje w technologii ogrzewanych wałków, nie wymaga użycia nośnika papierowego czy foliowego, ponadto nie wymaga rozgrzewania!
MINIMALISTYCZNY DESIGN
Za pomocą minimalistycznego panelu sterowania uruchomisz urządzenie i wybierzesz grubość folii – pozostałe parametry zostaną ustawione automatycznie. Cały proces laminacji przebiega z prędkością 450 mm/min dla folii 80 µm i 260 mm/min dla folii 250 µm.
GOTOWOŚĆ DO PRACY ZARAZ PO WŁĄCZENIU
W przeciwieństwie do wielu laminatorów dostępnych na rynku, AutoLAM A3 Instant nie wymaga rozgrzewania – jest gotowy do pracy od razu po włączeniu! Aby zalaminować dokument, wystarczy włączyć urządzenie, wybrać grubość folii: 80 / 100 / 125 / 150 / 250 µm, za pomocą ogranicznika formatów ustawić odpowiedni rozmiar papieru, położyć arkusz na podajniku i wsunąć go w szczelinę podawczą. Następnie dokument zostanie zalaminowany i skutecznie zabezpieczony!
FORMAT A3
Laminator obsługuje arkusze papieru o szerokości do 335 mm, co pozwala na laminowanie kartek o formacie A3. Ponadto urządzenie posiada ogranicznik z oznaczeniami formatów: A3, A4 i A6, co pomoże Ci poprawnie włożyć dokument do szczeliny laminującej.
AUTOMATYCZNE WYCOFYWANIE DOKUMENTU
Jeżeli materiał zostanie zablokowany w szczelinie podawczej, urządzenie automatycznie wycofa dokument. Można go także wycofać ręcznie poprzez naciśnięcie przycisku Rewers na panelu sterowania.
DO DOMU I DO BIURA
Nieduże wymiary laminatora i jego prosta obsługa pozwalają na swobodne korzystanie z urządzenia zarówno w domu, jak i w biurze czy innych instytucjach. Dzięki folii ochronnej nie tylko zabezpieczysz ważne dokumenty, ale i zdjęcia bądź inne pamiątki, które mogłyby ulec uszkodzeniu, poplamić się czy zniszczyć w jakikolwiek sposób.
ZALETY LAMINATORA AutoLAM A3 Instant
- łatwa obsługa urządzenia
- dużo niższy koszt niż w przypadku zlecenia laminacji firmie
- ochrona dokumentów przed wilgocią, kurzem, brudem
- ochrona dokumentów przed zagnieceniami
- zapobieganie fałszerstwu dokumentów
- estetyczny wygląd dokumentów
- zwiększenie wytrzymałości papieru
- zwiększenie trwałości kolorów na papierze
LAMINUJ PAPIER – UZYSKAJ DOKUMENTY BEZ SKAZY!
Laminacja papieru pozwoli Ci w estetyczny i wytrzymały sposób ochronić dokumenty przed zabrudzeniami czy zagnieceniami. Spraw, by wygląd oraz trwałość Twoich dokumentów stały się Twoją wizytówką!
| Maksymalny format laminacji: | A3 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość laminacji: | 450 mm/min |
| Maksymalna grubość folii: | 250 µm |
| Maksymalna grubość dokumentu wraz z folią: | 1 mm |
| Zakres temperatur: | od 0°C do b.d. |
| Ilość prędkości: | 2 |
| Ilość wałków: | 6 |
| Rodzaj wałków: | nieamortyzowane |
| System grzewczy: | wałki ogrzewane od zewnątrz |
| Moc: | 850 W |
| Pozostałe parametry: | |
| Laminacja na zimno: | Nie |
| Sygnały dźwiękowe: | Nie |
| Sygnały świetlne: | Tak |
| Urządzenie sterowane mikroprocesorem: | Tak |
| Tryb "Standby": | Tak |
| Rewers: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 6,4 kg |
| • waga brutto: | 7,4 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 165 mm |
| • szerokość: | 560 mm |
| • głębokość: | 200 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Nie |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









