Bindownica do grzbietu plastikowego - OPUS Junior Max
| Cena: | 328,00 zł |
| 266,67 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
25.00 zł (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Bindownica biurowa o małych gabarytach. Posiada profesjonalny, lekko działający mechanizm rozciągania grzbietów oraz ergonomiczną metalową dźwignię do dziurkowania. Jest urządzeniem niezawodnym i prostym w obsłudze.
| Maksymalny format: | A4 |
|---|---|
| Rodzaj oprawianego grzbietu: | plastikowy |
| Oprawianie: | |
| Maksymalna ilość oprawianych kartek* dla: | |
| Grzbiet plastikowy: | 510 (grzbiet 51 mm) |
| Dziurkowanie: | |
| Rodzaj grzbietu: | plastikowy |
| Maksymalna ilość dziurkowanych kartek*: | 12 |
| Pozostałe parametry: | |
| Rodzaj pracy: | ręczny |
| Metalowa obudowa: | Nie |
| Ogranicznik formatu: | Tak |
| Pomiar grubości grzbietu: | Nie |
| Regulacja marginesu: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 3,2 kg |
| • waga brutto: | 3,6 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 140 mm |
| • szerokość: | 350 mm |
| • głębokość: | 238 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |
Podobne produkty
Bindownica grzebieniowa GBC CB25 Pro Heavy Duty, z ręcznym dziurkaczem, binduje do 500 kartek A4

1 955,00 zł
1 589,43 zł netto

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech








