Profesjonalna bindownica do grzbietu drutowego - OPUS Wire El-Jumbo
| Cena: | 3 396,00 zł |
| 2 760,98 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Profesjonalna bindownica do grzbietu drutowego - OPUS Wire El-Jumbo
Nowoczesna elektryczna bindownica przeznaczona do oprawiania dokumentów grzbietem drutowym 3:1” (3 oczka na cal). Polecana do dużych biur i punktów usługowych.
BINDOWNICE Z SERII JUMBO – dedykowane również do okładek twardych O.PRESTIGE
| Maksymalny format: | A4 |
|---|---|
| Rodzaj oprawianego grzbietu: | drutowy |
| Oprawianie: | |
| Maksymalna ilość oprawianych kartek*: | |
| Grzbiet drutowy 3:1": | 120 (grzbiet 14,3 mm) |
| Dziurkowanie: | |
| Rodzaj grzbietu: | drutowy 3:1" (trzy oczka na cal) |
| Maksymalna ilość dziurkowanych kartek*: | 25 |
| Ilość wyłączalnych noży: | 35 |
| Pozostałe parametry: | |
| Tryb pracy: | elektryczny |
| Metalowa obudowa: | Tak |
| Ogranicznik formatu: | Tak |
| Pomiar grubości grzbietu: | Tak |
| Regulacja marginesu: | Tak |
| Regulacja głębokości perforacji: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 19,4 kg |
| • waga brutto: | 20,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 438 mm |
| • szerokość: | 524 mm |
| • głębokość: | 438 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Nie |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









