Bindownica kanałowa - OPUS MB 300 el-office
| Cena: | 6 999,00 zł |
| 5 690,24 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Bindownica kanałowa - OPUS MB 300 el-office
Nowoczesne urządzenie systemu METALBIND, które umożliwia bindowanie i debindowanie dokumentów o grubości do 300 kartek. Urządzenie pozwala na elektroniczną regulację siły bindowania, której wartość wyświetlana jest na wskaźniku siły bindowania. Bardzo solidna konstrukcja w metalowej obudowie. Rekomendowane jako urządzenie do biur lub do małych i średnich punktów usługowych.
UWAGA! Bindownica może również pracować w systemie C-BIND, konieczne jest jednak zastosowanie odpowiednich wkładek, które stanowią wyposażenie dodatkowe.
| maksymalny format oprawy: | A3 po krótkim boku |
|---|---|
| Maksymalna ilość oprawianych kartek*: | 300 |
| rodzaj pracy: | ręczno-elektryczny |
| Metalowa obudowa: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 21 kg |
| • waga brutto: | 23 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 270 mm |
| • szerokość: | 465 mm |
| • głębokość: | 320 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Nie |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









