Bindownica kanałowa - OPUS Easy 120
| Cena: | 1 858,00 zł |
| 1 510,57 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Bindownica kanałowa - OPUS Easy 120
Bindownica kanałowa OPUS Easy 120 to nowoczesne urządzenie systemu METALBIND przeznaczone do użytku biurowego, które umożliwia bindowanie dokumentów o grubości do 120 kartek. Urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu, a zastosowanie metalowej obudowy sprawia, że jest wyjątkowo solidne i stabilne. W bindownicy zastosowano opatentowaną szczękę bindującą, dzięki której kanał łączący dokument jest równomiernie zaciskany.
Urządzenie pracuje również w systemie C-BIND!
System METALBIND jest:
NAJSZYBSZY
- bindowanie zajmuje jedynie kilka sekund
NAJSILNIEJSZY
- bez luźnych kartek
NAJBARDZIEJ UNIWERSALNY
- przezroczyste lub półmatowe okładki miękkie
- okładki twarde
- indywidualne okładki twarde
| maksymalny format oprawy: | A3 po krótkim boku |
|---|---|
| Maksymalna ilość oprawianych kartek*: | 120 |
| rodzaj pracy: | ręczny |
| Metalowa obudowa: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 8,7 kg |
| • waga brutto: | 9,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 147 mm |
| • szerokość: | 458 mm |
| • głębokość: | 234 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









