Laminator biurowy - minuteLAM A4
| Cena: | 332,00 zł |
| 269,92 zł netto | |
| Dostępność: | Produkt wycofany |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
25.00 zł (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie

Nowoczesny, łatwy w obsłudze laminator biurowy przeznaczony do laminacji na zimno i na gorąco. Wykorzystuje technologię ogrzewanych wałków. Czas nagrzewania poniżej 90 sekund. Posiada trzy standardowe tryby pracy służące do laminacji na gorąco najbardziej popularnymi foliami 80 μm, 100 μm, 125 μm oraz tryb pracy laminacja na zimno.
| Maksymalny format laminacji: | A4 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość laminacji: | 340 mm/min |
| Maksymalna grubość folii: | 125 µm |
| Maksymalna grubość dokumentu wraz z folią: | 0,4 mm |
| Czas nagrzewania: | 1,5 min |
| Ilość prędkości: | 1 |
| Ilość wałków: | 4 |
| Rodzaj wałków: | zwykłe |
| System grzewczy: | wałki ogrzewane od zewnątrz |
| Moc: | 450 W |
| Pozostałe parametry: | |
| Laminacja na zimno: | Tak |
| Sygnały dźwiękowe: | Nie |
| Sygnały świetlne: | Tak |
| Urządzenie sterowane mikroprocesorem: | Tak |
| Tryb "Standby": | Tak |
| Rewers: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 1,9 kg |
| • waga brutto: | 2,3 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 92 mm |
| • szerokość: | 400 mm |
| • głębokość: | 142 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |
| Gwarancja na mechanizm: | 2 lata | Ilość w opakowaniu: | 1 szt |
| Format: | A4 | Grubość (mikrony): | 80-125 |
| Laminacja na zimno: | tak | Laminacja na gorąco: | tak |
| Szerokość laminacji: | 230 | Prędkość laminacji (mm/min): | 340 |
| Wymiary: | 92/400/142 mm |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









