Profesjonalna bindownica multisystemowa - OPUS profi BINDER & CLOSER
| Cena: | 1 542,00 zł |
| 1 253,66 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Profesjonalna bindownica multisystemowa - OPUS profi BINDER & CLOSER
Unikatowe urządzenie do oprawiania dokumentów z mechanizmem rozciągania grzbietów plastikowych oraz zaciskania grzbietów drutowych w jednej maszynie. Wraz z OPUS profiPUNCH lub profiELPUNCH, ta dwusystemowa bindownica stanowi zgrany duet, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.
| Maksymalny format: | A4 |
|---|---|
| Rodzaj oprawianego grzbietu: | plastikowy i drutowy |
| Oprawianie: | |
| Maksymalna ilość oprawianych kartek*: | |
| Grzbiet drutowy 3:1": | 120 |
| Grzbiet drutowy 2:1": | 230 |
| Grzbiet plastikowy: | 510 (grzbiet 51 mm) |
| Dziurkowanie: | |
| Rodzaj grzbietu: | plastikowy i drutowy |
| Pozostałe parametry: | |
| Tryb pracy: | ręczny |
| Metalowa obudowa: | Nie |
| Ogranicznik formatu: | Tak |
| Pomiar grubości grzbietu: | Nie |
| Regulacja marginesu: | Nie |
| Regulacja głębokości perforacji: | Nie |
| Nóż do wycinania "łezek" do kalendarzy: | Nie |
| Waga: | |
| • waga netto: | 9,5 kg |
| • waga brutto: | 11 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 490 mm |
| • szerokość: | 345 mm |
| • głębokość: | 325 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech








