Profesjonalna modułowa bindownica multisystemowa - OPUS profi PUNCH
| Cena: | 1 364,00 zł |
| 1 108,94 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Profesjonalna modułowa bindownica multisystemowa - OPUS profi PUNCH
Profesjonalne urządzenie do perforacji dokumentów z wymiennymi modułami dziurkującymi, dedykowane do dużych biur i punktów usługowych. Dzięki możliwości łatwej wymiany noży, można przygotować dokumenty pod każdy rodzaj oprawy, a solidna i metalowa konstrukcja oraz wysoka wydajność (jednorazowo można przedziurkować nawet 25 kartek papieru) powodują, że praca z urządzeniem jest łatwa i efektywna.
| Maksymalny format: | A4 |
|---|---|
| Rodzaj oprawianego grzbietu: | drutowy |
| Oprawianie: | |
| Maksymalna ilość oprawianych kartek*: | |
| Grzbiet drutowy 3:1": | zależnie od modułu |
| Grzbiet drutowy 2:1": | zależnie od modułu |
| Grzbiet plastikowy: | zależnie od modułu |
| Dziurkowanie: | |
| Rodzaj grzbietu: | zależnie od modułu |
| Maksymalna ilość dziurkowanych kartek*: | 25 |
| Ilość wyłączalnych noży: | zależnie od modułu |
| Pozostałe parametry: | |
| Tryb pracy: | ręczny |
| Metalowa obudowa: | Tak |
| Ogranicznik formatu: | Tak |
| Pomiar grubości grzbietu: | Nie |
| Regulacja marginesu: | Tak |
| Regulacja głębokości perforacji: | Tak |
| Nóż do wycinania "łezek" do kalendarzy: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 15 kg |
| • waga brutto: | 16,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 440 mm |
| • szerokość: | 370 mm |
| • głębokość: | 240 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |
Podobne produkty
Bindownica wielofunkcyjna GBC MB20 MultiBind Heavy Duty do oprawy grzebieniowej i drutowej, binduje do 270 kartek A4

2 450,00 zł
1 991,87 zł netto

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech








