Laminator rolowy Opus rolLAM 720
| Cena: | 12 790,00 zł |
| 10 398,37 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Laminator rolowy Opus rolLAM 720
Profesjonalny laminator rolowy przeznaczony do laminacji o szerokości 720 mm. Wyposażony w pokryte silikonem gorące wałki oraz panel sterowania z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem umożliwiającym programowanie indywidualnych ustawień laminacji. Prędkość laminacji wynosząca max 4 m/min oraz praktyczna obcinarka krążkowa z tyłu urządzenia to niewątpliwe atuty tego urządzenia. Laminator przystosowany jest także do laminacji zwykłą, formatowaną folią laminacyjną
| Maksymalna szerokość laminacji: | 720 mm |
|---|---|
| Maksymalna prędkość laminacji: | 240 mm/min |
| Maksymalna grubość folii: | 250 µm |
| Moc: | 1700 W |
| Laminacja na gorąco: | Tak |
| Laminacja na zimno: | Tak |
| Urządzenie sterowane mikroprocesorem: | Tak |
| • rewers: | Tak |
| Pozostałe parametry laminatora: | system gorących wałków, precyzyjny układ regulacji docisku wałków, system redukowania marszczenia folii, przezroczysta osłona bezpieczeństwa, niezawodny system chłodzenia, funkcja STAND-BY |
| Waga: | |
| • waga netto: | 60 kg |
| • waga brutto: | 61 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 345 mm |
| • szerokość: | 985 mm |
| • głębokość: | 470 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Nie |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech








