Kasetka na pieniądze Opus Cash Guard PC 1
| Cena: | 99,00 zł |
| 80,49 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
25.00 zł (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Kasetka na pieniądze Opus Cash Guard PC 1
Metalowa kasetka w kolorze niebieskim wyposażona w zamek cylindryczny z dwoma kluczykami. Wewnątrz plastikowa wkładka z przegródkami na bilon.
| tacka na bilon: | Tak |
|---|---|
| Waga: | |
| • waga netto: | 1,7 kg |
| • waga brutto: | 1,7 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 90 mm |
| • szerokość: | 300 mm |
| • głębokość: | 240 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech










