Szafka na klucz Opus Key Guard PK 5 - 40 digi
| Cena: | 516,00 zł |
| 419,51 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Szafka na klucz Opus Key Guard PK 5 - 40 digi
Metalowa szafka na klucze w kolorze szarym wyposażona w ryglowany zamek szyfrowy. Dodatkowo możliwość awaryjnego otwarcia szafki za pomocą kluczyka. Posiada 40 ponumerowanych haczyków na klucze. W zestawie 40 sztuk żółtych zawieszek do kluczy, dwa kluczyki do zamka oraz zestaw czterech solidnych kołków rozporowych typu kotwa.
| ilość miejsc na klucze: | 40 |
|---|---|
| ilość zawieszek do kluczy: | 40 |
| kolor zawieszek: | żółty |
| regulacja wysokości szyny: | Nie |
| zamykanie na kluczyk: | Tak |
| zamek szyfrowy: | Tak |
| rączka do przenoszenia: | Nie |
| Waga: | |
| • waga netto: | 7,55 kg |
| • waga brutto: | 7,85 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 450 mm |
| • szerokość: | 300 mm |
| • głębokość: | 100 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech










