Szafka na klucz Opus Key Guard PK 1 - 20
| Cena: | 99,00 zł |
| 80,49 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
25.00 zł (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Szafka na klucz Opus Key Guard PK 1 - 20
Metalowa szafka na klucze w kolorze szarym wyposażona w zamek cylindryczny z dwoma kluczykami. Posiada 20 ponumerowanych haczyków na klucze. W zestawie 20 sztuk żółtych zawieszek do kluczy oraz zestaw kołków.
| ilość miejsc na klucze: | 20 |
|---|---|
| ilość zawieszek do kluczy: | 20 |
| kolor zawieszek: | żółty |
| regulacja wysokości szyny: | Tak |
| zamykanie na kluczyk: | Tak |
| zamek szyfrowy: | Nie |
| rączka do przenoszenia: | Nie |
| Waga: | |
| • waga netto: | 1,3 kg |
| • waga brutto: | 1,3 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 250 mm |
| • szerokość: | 200 mm |
| • głębokość: | 75 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech










