Sejf Opus Safe Guard PS 4 digi
| Cena: | 540,00 zł |
| 439,02 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Sejf Opus Safe Guard PS 4 digi
Metalowy sejf w kolorze ciemnoszarym wyposażony w zamek ryglowy otwierany szyfrem. Możliwe awaryjne otwarcie poprzez klucz. W zestawie cztery solidne kołki rozporowe typu kotwa.
| zamykanie na kluczyk: | Tak |
|---|---|
| zamek szyfrowy: | Tak |
| rączka do przenoszenia: | Nie |
| grubość blachy na obudowie: | 2 mm |
| grubość blachy na drzwiach: | 4 mm |
| Waga: | |
| • waga netto: | 10,4 kg |
| • waga brutto: | 10,95 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 200 mm |
| • szerokość: | 430 mm |
| • głębokość: | 350 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









