Sejf Opus Safe Guard PS 2
| Cena: | 205,00 zł |
| 166,67 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
25.00 zł (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Sejf Opus Safe Guard PS 2
Metalowy sejf w kolorze ciemnoszarym wyposażony w zamek ryglowy zamykany na klucz. W zestawie dwa solidne kołki rozporowe typu kotwa.
| zamykanie na kluczyk: | Tak |
|---|---|
| zamek szyfrowy: | Nie |
| rączka do przenoszenia: | Nie |
| grubość blachy na obudowie: | 2 mm |
| grubość blachy na drzwiach: | 4 mm |
| Waga: | |
| • waga netto: | 4,05 kg |
| • waga brutto: | 4,15 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 170 mm |
| • szerokość: | 230 mm |
| • głębokość: | 170 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









