Laminator OPUS Coverator 330
| Cena: | 3 839,00 zł |
| 3 121,14 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Laminator OPUS Coverator 330
Wyjątkowe urządzenie zaprojektowane do laminowania twardych okładek O.pouchCOVER. Specjalny system grzewczy zapewniający odpowiednią temperaturę oraz stała prędkość laminacji to gwarancja doskonałych efektów w procesie indywidualizacji opraw dokumentów oraz fotoksiążek.
| Maksymalny format laminacji: | A3 orientacja pozioma |
|---|---|
| Maksymalna prędkość laminacji: | 240 mm/min |
| Maksymalna grubość folii: | 125 µm |
| Maksymalna grubość dokumentu wraz z folią: | 3 mm |
| Czas nagrzewania: | 8 min |
| zakres temperatur: | od 240 do 240 |
| Ilość prędkości: | 1 |
| Ilość wałków: | 4 |
| Rodzaj wałków: | zwykłe |
| System grzewczy: | wałki ogrzewane od zewnątrz |
| Moc: | 1100 W |
| Pozostałe parametry: | |
| Sygnały dzwiękowe: | Tak |
| Sygnały świetlne: | Tak |
| Urządzenie sterowane mikroprocesorem: | Nie |
| • rewers: | Nie |
| Waga: | |
| • waga netto: | 10 kg |
| • waga brutto: | 11,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 122 mm |
| • szerokość: | 525 mm |
| • głębokość: | 281 mm |
| Gwarancja na mechanizm: | 2 lata | Ilość w opakowaniu: | 1 szt |
| Format: | A3 | Grubość (mikrony): | do 350 |
| Laminacja na zimno: | tak | Laminacja na gorąco: | tak |
| Regulator doboru temperatury: | tak | Funkcja cofania: | tak |
| Szerokość laminacji: | 350 | Prędkość laminacji (mm/min): | 3600 |
| Wymiary: | 620x320x273 mm |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









