Gilotyna Ideal 4305
| Cena: | 7 872,00 zł |
| 6 400,00 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Standardowa gilotyna ręczna. Jest prosta i bezpieczna w obsłudze. Idealna jako wyposażenie biur oraz firm świadczących usługi kopiowania i oprawiania dokumentów.
- długość cięcia: 430 mm
- grubość cięcia: 40 mm* / 500 kartek
- minimalna resztka: 34 mm
- maks. odległość siodła od noża: 435 mm
- solidny, stalowy nośnik noża
- szybki docisk – patent IDEAL
- wysokiej jakości nóż ze stli Solingen
- solidna metalowa konstrukcja
- wyposażenie dodatkowe – metalowy stojak
- regulowana prowadnica noża wykonana z utwardzalnej stali
- bezpieczeństwo zapenia Safety Cutting System (SCS)
Stojak, na którym prezentowana jest gilotyna stanowi wyposażenie dodatkowe.
* próby wykonano na papierze 70 g/m2
| Długość linii cięcia: | 430 mm |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia: | 40 mm |
| Minimalna resztka: | 34 mm |
| Głębokość stołu: | 435 mm |
| Rodzaj pracy noża: | ręczny |
| Napęd docisku: | ręczny |
| Dodatkowe zalety: | ostrze wykonane z wysokogatunkowej niemieckiej stali, SCS (Safety Cutting System) - Złożony system bezpieczeństwa |
| Pozostałe parametry: | |
| Waga: | |
| • waga brutto: | 44 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 400 mm |
| • szerokość: | 880 mm |
| • głębokość: | 880 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Nie |
Podobne produkty
Gilotyna Dahle 587 - długość cięcia 550 mm, wysokość cięcia 3,5 mm, ostrze do różnych materiałów

2 590,00 zł
2 105,69 zł netto

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech








