Laminator Leitz iLAM Office Pro A3
| Cena: | 1 130,00 zł |
| 918,70 zł netto | |
| Dostępność: | Na zamówienie |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Laminator Leitz iLAM Office Pro A3
- 5 ustawień i funkcja cofania. Odpowiedni dla folii 80-175 mikronów. Czas nagrzewania: tylko 1 min. Wysoka wydajność do codziennych zadań w biurze.
- 4 wałki zapewniają szybką laminację wysokiej jakości
- Łatwa obsługa dzięki dotykowemu panelowi ustawień
- Stała szybkość 500 mm/min przy każdym ustawieniu - idealna dla użytkowników w biurach i szkołach
- Wbudowane tacki z przodu i z tyłu urządzenia
- Niskie zużycie energii, wyłącza się automatycznie po 30 min. nieużywania
- Odpowiedni dla folii o grubości od 80 do 175 mikronów
- Laminacja jednego dokumentu A4 o grubości 80 mikronów zajmuje ok. 40 sekund
- Wskaźnik LED wskazuje kiedy urządzenie jest gotowe do pracy
- Zawiera gratisowy pakiet folii na start
2 lata gwarancji, certyfikat CE
| Kod | 75180084 |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | ABS |
| Wymiary | 221 x 110 x 498 |
| Obsługa | 4 wałki, nie wymaga stosowania nośnika, kontrola temperatury |
| System nagrzewania | 2 wałki nagrzewane od zewnątrz |
| Moc | 1250 W |
| Grubość folii | 80(75)-175 mikronów |
| Gwarancja | 2 lata |
| Czas nagrzewania | 1 min |
| Zasilanie | 220/240 V AC |
| Temperatura | maks. 135°C, stała |
| Maksymalna grubość laminowania | 0.4 mm |
| Maksymalna szerokość laminowania | 320 mm |
| Funkcja cofania | Electryczny przycisk cofania |
| Czas laminacji (A4) | 40 sek. (A4 80 mikronów) |
| Szybkość | maks. 500 mm/min; stała |
| Odpowiedni dla | Format A3 |
| Waga | 4,55 |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









