Bindownica OPUS Atlas 190
| Cena: | 2 759,00 zł |
| 2 243,09 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Nowoczesne urządzenie systemu METALBIND oraz C-BIND, które umożliwia bindowanie i debindowanie dokumentów o grubości do 190 kartek. W przypadku systemu C-BIND koniecznie jest użycie wkładki bindującej O.CB Insert for Atlas 190 oraz klinu debindującego O.CB Debinding Tool for Atlas 190, które stanowią wyposażenie dodatkowe. Bardzo solidna konstrukcja w metalowej obudowie. Rekomendowane jako urządzenie do biura.
- oprawia do 190 kartek*
- wymiary (W x S x G): 180 x 435 x 320 mm
- obudowa: metalowa
- waga netto: 16,1 kg
- waga brutto: 18,5 kg
*próby wykonano na papierze 80 g/m2
| Maksymalny format oprawy: | A3 po krótkim boku |
|---|---|
| Maksymalna ilość oprawianych kartek*: | 190 |
| Rodzaj pracy: | ręczny |
| Metalowa obudowa: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 16 kg |
| • waga brutto: | 18 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 180 mm |
| • szerokość: | 435 mm |
| • głębokość: | 320 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech









