Niszczarka HSM Securio P40i ścinek 1x5 mm
![]() |
|
| Cena: | 18 929,00 zł |
| 15 389,43 zł netto | |
| Dostępność: | Wysyłamy natychmiast |
| Przeznaczenie: | Niszczarki do dokumentów niejawnych |
| Koszt dostawy: (formy dostawy) |
Transport gratis (przedpłata) 29.00 zł (za pobraniem) |
Informacje o produkcie
Niszczarka HSM SECURIO P40i - 1x5mm
Mocna niszczarka danych uzyskująca najwyższe wydajności. Ta niszczarka dokumentów imponuje innowacyjnym systemem napędu i sterowania IntelligentDrive oraz dotykowym wyświetlaczem. Doskonała jako centralna niszczarka dla biura składającego się z około 15 osób.
- Materiały najwyższej jakości oraz marka "Made in Germany" gwarantują bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie przez wiele lat. 3 lata gwarancji.
- Zintegrowany system automatycznego oliwienia zapewnia niezmiennie wysoką wydajność cięcia.
- Innowacyjny system napędu oraz sterowania IntelligentDrive oferuje 3 tryby pracy: cichy, normalny oraz wydajny – by niszczenie danych było efektywne i wygodne.
- Intuicyjna obsługa oraz nawigacja menu poprzez wysokiej rozdzielczości dotykowy wyświetlacz.
- Mocny silnik jest przystosowany do ciągłej pracy.
- Duża oszczędność energii dzięki trybowi stand-by oraz automatycznemu wyłączaniu urządzenia.
- Inteligentne usuwanie zacięć papieru. Urządzenie rozpoznaje, gdy plik dokumentów do zniszczenia jest zbyt duży, odpowiednio reagując.
- Nacisk na osłonę bezpieczeństwa powoduje automatycznie wyłączenie urządzenia.
- Fotokomórka automatycznie uruchamia i wyłącza urządzenie.
- Urządzenie mobilne na kółkach.
- Wygodne wyciąganie i opróżnianie worka na ścinki wielokrotnego użytku.
- Funkcja blokady urządzenia zapobiega nieuprawnionemu użyciu.
- Wysokiej jakości szafka z płyty meblowej z drzwiczkami.
- Kontrola poziomu napełnienia dzięki okienku inspekcyjnemu w pojemniku na ścinki.
| Numer zamówienia: | 1884121 |
| EAN: | 4026631058285 |
| Rodzaj cięcia: | cięcie na ścinki |
| Rozmiar cięcia: | 1 x 5 mm |
| poziomy zabezpieczeń (DIN 66399): | F-3|P-7 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 80g/m²: | 9 |
| Pobór mocy silnika: | 1300 W |
| Napięcie / częstotliwość: | 100-240 V / 50-60 Hz |
| Szerokość otworu wlotowego: | 330 mm |
| Pojemność kosza: | 145 l |
| Objętość w arkuszach (80 g): | 2667 |
| Poziom hałasu (praca jałowa): | ca. 55 dB(A) |
| Szerokość x głębokość x wysokość maszyny: | 580 x 550 x 1020 mm |
| Waga maszyny: | 72 kg |
| Niszczone materiały: | Papier |
Podmiot odpowiedzialny za produkt w Polsce
HSM Polska Sp. z o.o.
NIP: 1080002503
ul. Emaliowa 28, 02-295 Warszawa, Polska
email: handlowy@hsm.eu
Producenti podmiot odpowiedzialny za produkt w UE
HSM GmbH + Co. KG
Austraße 1-9 88699 Frickingen, Niemcy
email: info@hsm.eu
| Gwarancja na mechanizm: | 3 lata | Gwarancja na noże tnące: | 3 lata |
Podobne produkty
Niszczarka dokumentów HSM Securio B32,ścinek 1x5 mm z systemem automatycznego oliwienia

8 911,00 zł
7 244,72 zł netto

Niszczarki HSM Securio
Niszczarki Kobra
Niszczarki Wallner
Niszczarki Tarnator
Niszczarki Verotech










